Сьогодні проєктори стали незамінними для багатьох сімей, не кажучи вже про навчальні заклади. Для вирішення низки проблем, пов'язаних з експлуатацією якогось обладнання, використовується їх особливий підвид. Це короткофокусні проєктори. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо цю продукцію від топових торгових марок на найпривабливіших умовах.

Що таке короткофокусні проєктори?

Пристрій цього типу встановлюється безпосередньо біля екрана. У середньому це від 1 і до 2,5 м. Співвідношення дистанції від проєктора до екрана і допустимої ширини картинки, що створюється, становить 0,4Х1. Сьогодні можна короткофокусні проєктори купити недорого, оскільки передові технології стали більш доступними. Здебільшого їх купують для навчальних закладів. У домашніх умовах вони дозволяють розмістити проєктор так, щоб від нього тягнулося менше дротів через усю кімнату.

Що таке короткофокусний проєктор і для чого він потрібний?

Ключові характеристики

Якщо порівнювати стандартний проєктор з даним обладнанням, то він вигідніший внаслідок можливості ближчої установки до екрана. Проєктор короткофокусного типу, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, здатний формувати картинку шириною 2,5 м з дистанції 1,5 м. Водночас звичайний довгофокусний проєктор для отримання такої картинки на екрані потрібно встановлювати не ближче до нього. або навіть 4,5 м.

Основні переваги

Своєю популярністю проєктори короткофокусного типу завдячують своїм цілком об'єктивним характеристикам. Насамперед до їх переваг відносяться:

  • Короткий розмір кабелів. Експлуатація такого проєктора буде більш комфортною та естетичною.
  • Тиха робота, відсутність нагрівання. Це актуально насамперед у невеликих приміщеннях.
  • Близька відстань. Завдяки цьому менша ймовірність відкидання тіней проєктором на екран.

Як функціонують проєктори короткофокусного типу?

Таке обладнання, як проєктор короткофокусного типу з каталогу Showtime, дозволяє формувати досить велике зображення, хоча прилад розміщується порівняно неподалік екрана. Функціонує проєктор рахунок використання високоякісного об'єктива. Також його робота може бути забезпечена застосуванням набору мікросхем, які коригують параметри зображення, що проєктується. Однак переважно об'єктив короткофокусного проєктора не дозволяє регулювати або масштабувати картинку. Тому при встановленні такого обладнання слід звертати увагу на його точну позицію. Для вдосконалення цієї властивості проєкторів використовується чіпсет із цифровим фільтром.

Короткофокусний проєктор

Чому вигідно купити короткофокусний проєктор?

Завдяки короткофокусній технології проєктори стали доступнішими для широких мас населення. Їх можна використовувати в невеликому приміщенні, оскільки для нормальної відстані від екрана достатньо лише 1 м. Короткофокусний проєктор зручний у плані комфортності. Він майже не видає шуму. Це важливо, оскільки глядачі будуть у безпосередній близькості до приладу. Також під час роботи він не гріється. Ця характеристика також актуальна для комфортності перебування поруч із обладнанням такого типу. Крім того, такий прилад не потрібно особливим чином налаштовувати. Тому з його експлуатацією впорається користувач без особливих навичок роботи з такими пристроями.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити короткофокусний проєктор, ціна якого буде нижчою ніж у середньому по ринку. Адже ми робимо все, щоби якісне обладнання стало доступним для наших покупців.