Ми звикли, що музика супроводжує нас скрізь, у тому числі у дорозі. Гідне звучання забезпечить якісний підсилювач звуку для автомобіля. Купити в Україні його можна у нашому інтернет-магазині. У нас у Showtime пропонується продукція провідних виробників на найпривабливіших умовах.

Підсилювачі звуку для авто: посібник з експлуатації та основні види

Автомобільні стовпчики не завжди видають якісне звучання. Так, високі тони можуть перетворюватися на ультразвуковий писк, а на низах - на незрозуміле булькання. Це трапляється через слабкий підсилювач звуку. Він просто не справляється з навантаженням. Тому для покращення характеристик звучання та позбавлення від спотворень потрібно правильно вибрати та купити підсилювач звуку для авто. У Києві, Одесі, Львові та будь-якому іншому населеному пункті України обладнання такого типу доступне через наш інтернет-магазин. У нас знайдете колонки та підсилювачі до них будь-яких видів, від провідних світових брендів, з гарантією найдостойніших характеристик.

Посібник з підсилювачів звуку для авто

Основні різновиди

Розрізняють кілька основних видів підсилювачів автомобільних колонок. Ключовим критерієм у своїй є кількість каналів. Кожен вид підсилювачів призначений для певних умов застосування:

  • 1 канал. Моноблоки. Такі підсилювачі застосовуються для сабвуфера. Вони можуть функціонувати за низькоомного навантаження.
  • 2 канали. Цей варіант призначений для пари динаміків. Підходить підсилювач цього типу також під один сабвуфер.
  • 4 канали. Цей підсилювач звуку для авто купити доречно для сабвуферних колонок або без нього. Він є одним із найпопулярніших.
  • 5 каналів. Цей тип підсилювачів є вдосконаленим варіантом чотириканального пристрою. У ньому передбачено автономний канал під сабвуфер.
  • 6 каналів. Такий варіант вважається універсальним. Він може застосовуватися для підключення до динаміків, сабвуферів, а також за різних їх варіацій.
  • 8 каналів. Підсилювачі на 8 каналів є одним із найменш поширених. Вони покликані забезпечити найбільшу частоту звучання при безлічі динаміків та великої потужності звуку.

Будь-який підсилювач звуку для автомобіля від інтернет-магазину Юніспорт забезпечить відмінне звучання музики, допоможе уникнути сторонніх шумів та спотворень. Такі характеристики звучання зберігатимуться навіть за найвищої гучності.

Підсилювач звуку для авто

Найкращі підсилювачі

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити акустичні системи для авто, включаючи підсилювачі, від найкращих торгових марок. Це може бути продукції таких всесвітньо відомих брендів, як Gazer, Ground Zero, Alpine, JBL, Crown, GT, Highcross, RTI, Rockford Forsgate. Їх можна вибрати в різному ціновому діапазоні, з будь-яким дизайном та кольором корпусу. Переважно це акустичні прилади, які за стилем гармонійно впишуться до будь-якого салону. Особливим попитом користуються підсилювачі:

  • Автомобільна мультимедійна система з антивідблисковим 10.4” IPS HD дисплеєм 768x1024 для Volkswagen Passat B8 3G2 2014-2017 Gazer CM7010-3G2. Це стильна модель, яка підходить для автомобілів багатьох марок, включаючи Volkswagen Passat B8. Прилад оснащений покриттям антивідблиску, підтримує GPS, Wi-Fi, bluetooth, 3G, систем окружного огляду, відеокамер, чого народ ледве, відеореєстратора.
  • Стереофонічний аудіопідсилювач Highcross EAM-AUD1B. Це компактний, стильний, досить потужний прилад із корпусом чорного кольору. На кожен канал у нього відведено 40 Вт. Підсилювач захищений від перегрівання та перевантажень. На корпус виведено лінійний роз'єм для увімкнення та вимкнення. З його допомогою можна побудувати справжню мультирум систему.

Якщо вас зацікавив підсилювач звуку для авто, замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині ви зможете найкращі з цих приладів. А наші консультанти допоможуть вам визначитись із вибором.