Немає нічого кращого, ніж дивитися улюблені відео на справді величезному екрані. Якщо ви хочете подивитися футбол, телешоу або фільм, екран розміром з кінотеатр пропонує більш захоплюючі і вражаючі враження, ніж будь-який телевізор.

Навіщо обмежувати себе переглядом одному місці, якщо можна мати портативний проектор? Якщо ви можете перенести свою дію на великий екран, ви маєте більше шансів отримати максимальну віддачу від вашого проектора цілий рік. Це робить портативний проектор ідеальним подарунком на будь-яке свято.

Портативні проектори призначені для транспортування, тому ви можете встановити їх будь-де і будь-коли і насолоджуватися тим, що відбувається на великому екрані в будь-якому місці. Існує багато типів портативних проекторів, залежно від ваших потреб. Ось деякі з наших фаворитів, а також причини, через які вони можуть вам знадобитися.

Чому портативний проектор Xiaomi — ідеальне придбання?

Проектори на батарейках — вам сподобається

Починаючи з найпростішого, ви можете розглянути проектор Xiaomi Fengmi Smart. Цей невеликий проектор має рідну роздільну здатність Full HD (1920x1080) та акумулятор, тому ви можете його використовувати, де немає електрики, наприклад, у поході.

У цій моделі використовується операційна система MIUI TV на базі Android 6.0, тому ви отримуєте мобільні версії всіх необхідних вам програм, таких як Netflix і Disney. Оскільки це мобільні програми, ви можете завантажувати вміст для перегляду в автономному режимі.

Перевагою цієї моделі є те, що вона особливо яскрава і якість звуку висока.

Домашній кінотеатр у невеликій коробці

Багатьом з нас хотілося б мати всі переваги цього проектора для домашнього кінотеатру у зручному для переміщення корпусі. Наприклад, використовуйте місце в саду влітку для кінотеатру просто неба, на кухні для вечора кіно або в гостьовій спальні для ігор на великому екрані.

Для таких потреб батарея не потрібна, тому що проектор буде поруч із розеткою: висока роздільна здатність, висока яскравість і високоякісні динаміки — ось що потрібно. Xiaomi Fengmi Smart Lite — ідеальна модель для абсолютної якості. Ця модель є ідеальним домашнім кінотеатром в коробці.

Цей проектор з роздільною здатністю 4К (3840x2160) забезпечує максимальну віддачу від ігор та фільмів, а також яскравість 700 ANSI люмен: цього достатньо для використання у приміщенні з відкритими жалюзі у сонячний день. Оснащений функцією 3D-відео, тому можна сміливо влаштовувати домашній кінотеатр. Все, що потрібно зробити — купити спеціальні окуляри. Завдяки інтелектуальній конфігурації автоматично регулює розмір та форму екрану, щоб уникнути перешкод та забезпечити прямокутне та чітке зображення. Не проблема отримати ідеальний огляд щоразу, коли ви переміщаєте цю модель.

Портативний проектор Xiaomi

Один порт HDMI дозволяє підключати зовнішні пристрої, від ігрових приставок до потокових стиків, не кажучи вже про вбудований Android TV. Ідеально підходить для невеликих приміщень, шкіл та малих підприємств.

Поєднання аудіосистеми та високоякісного портативного проектора Xiaomi означає, що вдома ми можемо насолоджуватися домашнім кінотеатром, якому наші сусіди та друзі можуть позаздрити. Замість того, щоб дивитися фільми на телевізорі, ви можете насолоджуватися найвищою якістю зображення прямо з проектора.